Uniwersytet Warszawski Wydział Pedagogiczny UW
Strona Główna  |  Rekrutacja 2018/2019  |  Poczta  |  Poczta UW  |  Szukaj  |  Linki  |  English Version  |  USOS  |  APD

Wydział Pedagogiczny
ul. Mokotowska 16/20,   00-561 Warszawa      
Telefon - centrala: 55-308-00
tel.: 22 629 34 04 
fax. 22 629 89 79
email.:pedagog@pedagog.uw.edu.pl
 

Władze Wydziału Pedagogicznego UW

 

nr pokoju

kontakt

prof. dr hab. Anna Wiłkomirska
Dziekan


121

22 629 34 04, wew.308 18
awilkomirska@uw.edu.pl

dr hab. Anna Zielińska, prof. UW
Prodziekan ds. naukowych

122

22 629 34 04, wew. 308 18
azielinska@uw.edu.pl

dr hab. Barbara Murawska
Prodziekan ds. studenckich

115

22 629 51 72, wew. 308 28
barbaramurawska@uw.edu.pl

dr hab. Rafał Godoń
Kierownik Studiów Niestacjonarnych

118

22 628 91 54, wew. 308 11
r.p.godon@uw.edu.pl

dr hab. Małgorzata Żytko, prof. UW
Kierownik Studiów Doktoranckich

226

22 553 08 59, wew. 308 59
mzytko@uw.edu.pl

Administracja Wydziału Pedagogicznego UW
Sekretariat Dziekana
mgr Joanna Kraśnicka 120

22 629 34 04, wew.308 18
fax 22 553 08 74

j.krasnicka@uw.edu.pl pedagog@pedagog.uw.edu.pl


SEKRETARIAT OGÓLNY

mgr Maria Walczewska

113

tel. /fax 22 629 89 79, wew. 308 14

m.walczewska@uw.edu.pl

mgr Elżbieta Czerska-Szczepaniak

119

22 55 308 68
e.czerska@uw.edu.pl

mgr Marta Uzarska-Bachmura
310

22 55 308 65
m.uzarska@uw.edu.pl

SEKCJA DYDAKTYCZNA

SEKRETARIAT DS. DYDAKTYKI

pokój nr 116 - poniedziałek-piątek: 10:30-13:30

mgr Anna Szewczyk
Kierownik Sekcji Dydaktycznej

116

55 308 21, 26 wew. 308 21, 26
a.szewczyk@uw.edu.pl

mgr Anna Skowrońska

116

55 308 21 wew. 308 21
a.skowronska@uw.edu.pl

SEKRETARIAT DS. STUDENCKICH

pokój nr 114 - poniedziałek, wtorek, środa: godz. 9.00 - 12.00, piątek: godz. 10.00 - 14.00

Barbara Dobrowolska

114

22 629 51 72, wew. 308 28
b.dobrowolska@uw.edu.pl

mgr Agnieszka Tokarzewska

114

22 629 51 72, wew. 308 28
a.tokarzewska@uw.edu.pl

Hanna Żegota

114

22 629 51 72, wew. 308 28
h.zegota@uw.edu.pl

pokój nr 117 – wtorek, środa, piątek: godz. 10.00 - 13.00,
sobota: godz. 09.00 - 15.00 (tylko podczas zjazdów)

mgr Ilona Kowalak-Grabowy

117

22 628 91 54, wew. 308 11
i.kowalak@uw.edu.pl

mgr Maria Skowrońska

117

22 628 91 54, wew. 308 11
m.skowronska@uw.edu.pl

 Uwaga: dzwoniąc z miasta uzyskamy bezpośrednie połączenie z numerem wewnętrznym, gdy numer wewnętrzny poprzedzimy cyfrą 55.

Sekcja Finansowa, Biblioteka, Sekcja Techniczna, Sekcja Gospodarcza

 

Pliki cookies w naszym serwisie  |  Ochrona przed spamem  |  Redaktor merytoryczny  |  Webmaster  |  Login