Porady techniczne

10 marca 2017: UDOSTĘPNIANIE LICENCJI SPSS PRACOWNIKOM I STUDENTOM UW

Sposób udostępniania oprogramowania i kodów jest narzucony umowami licencyjnymi. Zapraszamy do zapoznania się z dokumentem zasady użytkowania SPSS.

1. Każdy użytkownik Pracownik/student musi pisemnie zaakceptować warunki licencji na odpowiednim formularzu rejestracyjnym.

2. Po zaakceptowaniu deklaracji koordynator lub upoważniony pracownik (p.125) może udostępnić użytkownikowi nośnik lub email z oprogramowaniem oraz kody licencyjne.

3. Każdy użytkownik SPSSa musi co roku odnowić swą rejestrację. Dokument akceptacji licencji Koordynator musi przechować przez 2 lata  (do pobrania: Formularz akceptacji licencji  SPSS).

Instrukcja aktualizacji lub aktywacji licencji lokalnej SPSS

Instrukcja instalacji oprogramowania SPSS

24 października 2014: Dostęp do systemu plagiat.pl w ramach Uniwersytetu Warszawskiego

Aby móc skorzystać zkorzystać z systemu plagiat.pl należy posiadać konto na serwerze poczty UW ( .....@uw.edu.pl) i przesłać swoje dane na adres plagiat@adm.uw.edu.pl. W e-mailu należy podać: Imię i nazwisko, adres e-mail, jednostkę organizacyjną, stanowisko oraz telefon kontaktowy. Następnie otrzymają Państwo na swój adres e-mail hasło dostępu do systemu plagiat.pl.

Szczegóły zakładania konta i korzystania z systemu plagiat.pl w załącznikach.

PLAGIAT_PL_instrukcja_zakladania_konta.pdf

PLAGIAT_PL_instrukcja_uzytkownika.pdf

21 września 2011: Inne porady

Tworzenie pliku PDF