18 listopada 2016: Mądra cyfryzacja

Seminarium 23 listopada - Mądra cyfryzacja, sala 507

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych studentów na seminarium „Mądra cyfryzacja”. Proszę wybrać jedną z sesji.

Sesja 1

11.45- Wprowadzenie w tematykę seminarium M. Plebańska

11.55- 12.30- Cyfrowa Szkoła w praktyce - wykład Tomasza Łukawskiego- Dyrektora Szkoły Podstawowej Numer 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach

12.30 - 13.10- Lekcja Kodowania - pokaz Pani Katarzyna Iwanicha nauczycielka nauczania wczesnoszkolnego oraz technologii informatycznych oraz uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej Numer 3 im Małego Powstańca w Ząbkach.

Sesja 2

13.30-13.40 Wprowadzenie w tematykę seminarium M. Plebańska

13.40- 14.10 Cyfrowa Szkoła w praktyce - wykład Tomasza Łukawskiego- Dyrektora Szkoły Podstawowej Numer 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach

13.40- Lekcja Kodowania - pokaz Pani Katarzyna Iwanicha nauczycielka nauczania wczesnoszkolnego oraz technologii informatycznych oraz uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej Numer 3 im Małego Powstańca w Ząbkach.

[ więcej informacji archiwalnych ]