11 maja 2018: Badania Niemieckiej Centrali Wymiany Akademickiej (DAAD)

Szanowni Państwo,

Przekazujemy prośbę o wzięcie udziału w badaniu Niemieckiej Centrali Wymiany Akademickiej (DAAD) dotyczącym analizy potrzeb informacyjnych i motywów mobilności młodych naukowców. Skierowane jest ono do pracowników naukowych, do studentów i doktorantów prowadzących badania naukowe.

Prosimy o zapoznanie się z załączonymi informacjami i instrukcjami (są one w języku polskim i angielskim).

Link do ankiety znajduje się poniżej. Pozostanie on aktywny do 15 czerwca 2018 roku. Wypełnienie ankiety powinno zająć około 15 minut.
www.prognos.com/mobility/DAAD

Anna Sadecka