10 maja 2018: Zapraszamy wolontariuszy na V Ogólnopolski Kongres Tutoringu!

Zapraszamy do współpracy osoby, które chciałyby zdobyć ciekawe doświadczenie przy organizacji jednej z najbardziej prestiżowych imprez edukacyjno-rozwojowych w Polsce!

Co zyskasz?

• Zdobędziesz ciekawe doświadczenie i kontakty, zobaczysz, jak wygląda organizacja dużej imprezy edukacyjno-rozwojowej „od kuchni”.
  • Weźmiesz udział w inspirującym wydarzeniu, będziesz miał/a możliwość udziału w wybranych warsztatach i wystąpieniach w trakcie kongresu.
  • Otrzymasz zaświadczenie o odbytym wolontariacie.

Wymagana dyspozycyjność w piątek, 15 czerwca od godziny 8:30 do 18:30 oraz w sobotę, 16 czerwca od 8:30 do 15:00. Godzinne spotkanie organizacyjne w środę lub czwartek wieczorem przed Kongresem.

Miejsce: Wydział Zarządzania UW, ul. Szturmowa 1/3, Warszawa
Więcej informacji o kongresie: kongrestutoringu.pl

Kandydatów prosimy o przesłanie mailowo:
imię, nazwisko, nr tel., adres e-mail, 2-4 zdania o sobie.
Nabór wolontariuszy według kolejności zgłoszeń.

Informacje i zgłoszenia:
e-mail: bartosz.fingas@cw.edu.pl

Pozdrawiam serdecznie,

Bartosz Fingas

Kierownik programowy Szkoły Tutorów, trener
Collegium Wratislaviense

t: 667 886 614
e: bartosz.fingas@cw.edu.pl
www.cw.edu.pl
Collegium na Facebooku

Inspirujemy do wielkości: edukacja spersonalizowana dla szkół, uczelni, biznesu i NGO

Tutoring - Mentoring - Przywództwo - Innowacje  (