25 kwietnia 2018: Zaproszenie na konferencję

Międzynarodowa Konferencja Naukowa

Zdrowie dzieci i młodzieży – implikacje pedagogiczne

20.06.2018 r. Uniwersytet Warszawski

Aula Stary BUW, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 Warszawa

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konferencji – Zdrowie dzieci i młodzieży – implikacje pedagogiczne. Celem konferencji jest zapoznanie z najnowszymi badaniami dotyczącymi środowiskowych uwarunkowań zdrowia dzieci i młodzieży oraz zainicjowanie tworzenia koalicji na rzecz działań zmierzających do poprawy zdrowia dzieci i młodzieży. W konferencji udział zgłosili specjaliści z ośrodków zagranicznych i krajowych, od lat zajmujący się różnymi aspektami zdrowia, w tym członkowie międzynarodowej sieci badawczej HBSC.

Organizatorzy spotkania: Katedra Biomedycznych Podstaw Rozwoju i Seksuologii Wydział Pedagogiczny Uniwersytet Warszawski oraz Zakład Zdrowia Dzieci i Młodzieży, Instytut Matki i Dziecka w Warszawie.

Partner : Fundacja Instytutu Matki i Dziecka

Kierownik Katedry

Biomedycznych Podstaw Rozwoju i Seksuologii

Prof. dr hab. Zbigniew Izdebski