14 lipca 2017:

Kolegium Dziekańskie
Wydziału Pedagogicznego UW

serdecznie zaprasza Pracowników Wydziału Pedagogicznego UW, tegorocznych Absolwentów oraz Promotorów ich prac dyplomowych na uroczystość Inauguracji roku akademickiego 2017/18 oraz Promocji Absolwentów 2017 (absolwenci studiów I i II stopnia), która odbędzie się 26 września 2017 roku (wtorek) o godzinie 13:00, w Auli Dawnego BUWu na Kampusie Głównym przy Krakowskim Przedmieściu 26/28.

"Hymn RP”
Otwarcie uroczystości przez Panią Dziekan – prof. dr hab. Annę Wiłkomirską
Promocja absolwentów
Wystąpienie przedstawiciela absolwentów
Immatrykulacja studentów i doktorantów
„Gaude Mater Polonia”
Wykład inauguracyjny dr hab. Pauliny Sosnowskiej pt. "O wolności akademickiej"
„Gaudeamus Igitur”

Absolwenci wezmą udział w uroczystości, ubrani w okolicznościowe togi oraz birety – te ostatnie zachowają na pamiątkę.

Po uroczystości zapraszamy wszystkich uczestników na skromny poczęstunek.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

Jeśli chcesz wziąć udział w uroczystości:

1. Wypełnij formularz zgłoszenia udziału. Do dnia 17 września 2017 obroń pracę dyplomową.

2. W terminie 1 sierpnia - 17  września 2017 opłać uczestnictwo w uroczystości.

UWAGA! Koszt uczestnictwa wynosi 60 zł

W cenie zawarte są: pamiątkowy biret, wypożyczenie togi, poczęstunek oraz zaproszenie na uroczystość dla 3 osób (w tym Absolwenta oraz max. 2 osób towarzyszących).

Istnieje możliwość wykupienia zaproszeń dla dodatkowych osób towarzyszących - koszt uczestnictwa jednej dodatkowej osoby towarzyszącej wynosi 20 zł.

Opłatę należy dokonać przelewem na numer rachunku 69116022020000000060849408 tytułem "Dyplomy 2017 - IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA".

3.Zgłoś swoje uczestnictwo w uroczystości poprzez wypełnienie formularza  oraz przesyłając mailem potwierdzenie dokonania płatności na adres: graduacja.pedagog@uw.edu.pl

Osoby, które potrzebują dyplomu przed uroczystym rozdaniem, proszone są o odbiór w Sekretariacie Studenckim tylko odpisów i suplementu.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z organizatorami pod adresem mailowym graduacja.pedagog@uw.edu.pl .

Serdecznie zapraszamy!