17 maja 2017:

DZIEŃ KARIERY NA WYDZIALE PEDAGOGICZNYM!

24 maja w godz. 9.00-13.00

ul. Mokotowska 16/20 s. 421-423

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów Wydziału Pedagogicznego UW do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Czeka na Was wiele atrakcji takich jak: szkolenia, porady doradcze, konsultacje CV, gry, oferty pracy i wiele innych.

·         Dzień Kariery to okazja do pogłębienia wiedzy o rynku pracy, ale także o swoim potencjale!

Przyjdź skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z doradcą zawodowym!

·         Przynieś swoje cv i skonsultuj je z nami.
Weź udział w symulacji rozmowy kwalifikacyjnej i zmierz się z trudnymi pytaniami kwalifikacyjnymi.

·         Bądź uczestnikiem warsztatów poznaj jedną z metod rekrutacji - Assessment Development Center

Strefa Szkoleń

9:00-10:00      Równościowe zasady na rynku pracy, sala 421 (limit miejsc: 15 osób)

10:00-12:00    Rozwój zawodowy. Warunki niezbędne do podnoszenia kwalifikacji, sala 421  (limit miejsc: 15 osób) Szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu.

12:00-13:00    Savoir Vivre w biznesie, sala 421 (limit miejsc: 15 osób)

Zgłoszenia na szkolenia prosimy wysyłać na adres: biurokarier.pedagog.uw@gmail.com

Strefa porad

9:00-13:00, sala 423

- Konsultacje CV
- Symulacje rozmów kwalifikacyjnych
- Rozmowa doradcza
- Porady dotyczące rekrutacji

Strefa ADC czyli Assessment Development Center

- Aktywny udział w symulacji ADC- formie rekrutacji
- Informacja o swoich mocnych i słabych stronach widocznych podczas ADC

Strefa Rynku Pracy

9:00-13:00, sala 414
- Ogólne informacje o rynku pracy
- Oferty pracy
- Trendy na rynku pracy w 2017 roku, prognozy na przyszłe lata
- Wskazówki dla osób poszukujących pracy - czyli gdzie szukać i z jakich źródeł korzystać?

Strefa gier

9:00-13:00, sala 414
- Instruktaż modelowania balonów dla początkujących (szczególnie polecamy animatorom zabaw z dziećmi)
- Quiz
- Gra „CV”

Zaplanuj swoją przyszłość! Przyjdź na Dzień Kariery!
                                                       Pamiętaj, aby zabrać ze sobą swoje CV :)

Jeśli masz jakiekolwiek pytania - napisz do nas - zawsze chętnie pomożemy!
biurokarier.pedagog.uw@gmail.com