Uniwersytet Warszawski Wydział Pedagogiczny UW
Strona Główna  |  Rekrutacja  |  Poczta  |  Poczta UW  |  Szukaj  |  Linki  |  English Version  |  USOS  |  APD

 

Umowy Wydziału Pedagogicznego w ramach Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018
Lp. Kraj Kod uczelni Nazwa uczelni Termin ważności umowy Koordynator Dziedzina Liczba studentów Stopień studiów Poziom znajomości języka (dostępność kursów)
1 Austria A INNSBRU03 Pädagogische Hochschule Tirol 2021-09-30 Melanie Steine
international@ph-tirol.ac.at

melanie.steiner@ph-tirol.ac.at
Edukacja, kształcenie nauczycieli 2/10 mies. I  niemiecki, angielski B2
2 Austria A WIEN09 Paedagogische Hochschule Wien 2021-09-30 Thomas Bauer Thomas.Bauer@phwien.ac.at Edukacja, kształcenie nauczycieli 2/10 mies. I i II niemiecki, angielski 
3 Belgia B LEUVEN01 Katholieke Universiteit Leuven 2021-09-30 Helen Hendrix: Heleen.Hendrix@ppw.kuleuven.be Pedagogika, pedagogika porównawcza 3/15mies. 1/6 mies.  I i II II angielski B2, niderlandzki B1
4 Belgia B LEUVEN18 Katholieke Hogeschool Leuven 2021-09-30   Praca społeczna 2/10 mies. I angielski B1, niderlandzki B1
5 Chorwacja HR ZAGREB01 University of Zagreb 2020-09-30 Ida Ogulinac: ida.ogulinac@unizg.hr Kształcenie nauczycieli na poziomie szkolnictwa podstawowego 2/10mies. I angielski B2, chorwacki B2, niemiecki B2
6 Chorwacja HR ZAGREB01 University of Zagreb 2021-09-30 Tajana Nikoli erasmus.coordinator@unizg.hr
Ana Wagner Jaka
awagner@erf.hr
Edukacja, kształcenie nauczycieli 2/10 mies. I i II  chorwacki, angielski B2
7 Finlandia SF KUOPIO12 Itä-Suomen yliopisto 2021-09-30 Mia Laurila mia.laurila@uef.fi

Helena Hulm
mia.laurila@uef.fi
Edukacja, kształcenie nauczycieli 2/10 mies.  I i II  fiński, angielski
8 Francja F PARIS010 Université Paris Nanterre (Paris X) 2021-09-30 julia.esline@u-paris10.fr anrurka@u-paris10.fr Edukacja, kształcenie nauczycieli 2/10 mies. I i II francuski B1
9 Francja F STRASBO48 Université de Strasbourg 2019-09-30 Sandra Rebel
sandra.rebel@unistra.fr

Edukacja, kształcenie nauczycieli 2/10 mies. I i II  francuski B1
10 Grecja GPATRA05 Hellenic Open University (Hou) 2018-09-30

Dimitrios Zevgolis

zevgolis@eap.gr
Edukacja 2/5 mies. I i II angielski B2
11 Hiszpania E CORDOBA01 Universidad de Córdoba 2021-09-30 ori@uco.es,
vdecano_inn_fce@uco.es
Edukacja, kształcenie nauczycieli 2/18 mies. I i II hiszpański, angielski B1
12 Hiszpania E GIRONA02 Universidad de Girona 2021-09-30 Elisabeth Moya Edukacja, kształcenie nauczycieli 2/10 mies. wszyscy  hiszpański, kataloński, angielski B1
13 Hiszpania E MADRID03 Universidad Complutense de Madrid 2021-09-30 Andres Aria rrinter@ucm.es
Jesus Casado Casado
jesus@edu.ucm.es
Edukacja, kształcenie nauczycieli 2/10 mies. II  hiszpański B2
14 Hiszpania E MADRID04 Universidad Autónoma de Madrid 2021-09-30 Amaya Mendikoetxea Pelay
erasmus.uam@uam.es
Gustavo Adolfo Sanch Canales
gustavo.sanchez@uam.es
Edukacja, kształcenie nauczycieli 4/20 mies. I i II  
15 Hiszpania E LAS-PAL01 Universidad de Las Palmas de Gran Canaria 2019-09-30

Anastasio Argüello Henríquez
dimov@ulpgc.es;

relint@ulpgc.es
Pedagogika, kształcenie nauczycieli 2/18 mies. I i II angielski B1/ hiszpański B1
16  Irlandia  IRLDUBLIN07  St.Patrick’s College, Drumcondra  2021-09-30    Pomoc społeczna, poradnictwo  2/10mies.  I i II  angielski B2
17 Irlandia IRLLIMERIC01 University of Limerick 2021-09-30 Patricia O'Flaherty erasmus@ul.ie Pedagogika, kształcenie nauczycieli 2/10mies. wszyscy angielski B2
18 Łotwa LV RIGA Riga Teacher Training and Educational Management Academy 2020-09-30   Pedagogika, kształcenie nauczycieli 1/5 mies. I angielski B1, łotewski B1
19 Łotwa LV RIGA01 Latvijas Universitate 2021-09-30 Alina Grzhibovsk 2021-09-30 Alina Grzhibovsk
ad@lu.lv
Edukacja, kształcenie nauczycieli 2/10 mies. wszyscy  łotewski, angielski B1
20 Niemcy D BERLIN01 Freie Universität Berlin 2021-09-30 Gesa Heym-Halayq
incoming@fu-berlin.de
Christoph Wulf
christoph.wulf@fu-berlin.de
Edukacja, kształcenie nauczycieli 2/10mies. wszyscy  niemiecki B1
21 Niemcy D FREIBUR05 Evangelische Fachhochschule Freiburg, Hochschule fur Soziale Arbeit, Diakonie und Religionspaedagogi 2021-09-30 Beate Steinhilber Edukacja, kształcenie nauczycieli 2/10 mies. I i II  niemiecki, angielski B2
22 Niemcy D LUDWIGB01 Pädagogische Hochschule Ludwigsburg 2021-09-30 Peter Dines dines@ph-ludwigsburg.de Edukacja, kształcenie nauczycieli 2/10mies. I i II  niemiecki B1, angielski B2
23 Niemcy D TUBINGE01  Eberhard-Karls-Universität Tübingen 2021-09-30 Kordula Glander k.glander@uni-tuebingen.de
Stefan Faas
erasmus@ife.uni-tuebingen.de
Edukacja, kształcenie nauczycieli 1/6 mies. I i II  niemiecki, angielski B1
24 Portugalia P LISBOA05 Instituto Politécnico de Lisboa 2021-09-30 Carla Ruivo carlar@eselx.ipl.pt Edukacja, kształcenie nauczycieli 2/10 mies. wszyscy  portugalski B1, angielski B2
25 Szwajcaria CH GENEVE01 Université de Geneve 2021-09-30 Olivier Vincent Olivier.Vincent@unige.ch Edukacja, kształcenie nauczycieli 2/10 mies. wszyscy  francuski B2
26 Turcja TR IZMIR01 Dokuz Eylul Universitesi 2020-09-30

Banu Durukan Sali banu.durukan@deu.edu.tr
Sevim Tüfenk sevim.tufenk@deu.edu.tr
Yeşim Bektaş-Çetinkaya
yesim.cetinkaya@deu.edu.tr

Edukacja, kształcenie nauczycieli 2/10 mies. I i II  turecki, angielski B2
27 Wielka Brytania  UK LINCOLN 05  University of Lincoln  2021-09-30  Laura McCarthy lmccarthy@lincoln.ac.uk
Dr. Janet Walker
jwalker@lincoln.ac.uk
 Praca socjalna  2/10mies.  I i II  angielski B2

 

 

Ochrona przed spamem  |  Redaktor merytoryczny  |  Webmaster  |  Login